„Dovanų meistrai“ pirmieji ir vieninteliai Lietuvoje, teikiantys unikalias dovanojimo paslaugas, kai versle ir asmeniniame gyvenime: – pritrūkote tik idėjų, tačiau dovaną mielai įsigysite patys; – žinote, ką dovanosite, bet neturite laiko dovaną nupirkti patys; – norite perleisti dovanos parinkimą, nupirkimą, supakavimą; – ieškote širdingo palinkėjimo ar originalaus dovanos įteikimo; – nusprendėte daugiau niekada nepamiršti svarbių progų, bet dar nesugalvojote, kaip; – trokštate būti dėmesingi ir stebinti. Išbandykite mūsų paslaugas dabar ir nuo šiol turėsite daugiau laiko tam, ką iš tiesų mėgstate.

Visos dovanojimo paslaugos: išrenkame, pagaminame, supakuojame ir pristatome individualias ir reprezentacines verslo dovanas

ŠOKOLADINIAI VAINIKAI. Juk būna dienų, kai svajojate apie šokoladą? Ta diena atėjo! Juodojo, pieniško ar baltojo šokolado vainikai, šokoladiniai pyragai su dražė – renkatės Jūs! O mes pridėsime riešutų, džiovintų vaisių, imbiero, pabarstysime auksu ir Jūsų dovanai tiesiog bus neįmanoma atsispirti! Dražė spalvą parinksime pagal įmonės stilistiką.

Kaina: 19 Eur

DROŽINĖTAS BRANDINTAS SŪRIS. Esame pripratę prie dovanojamų gėlių, vaisių kompozicijų, saldumynų rinkinių ir net neįsivaizduojame, kad juos galima pakeisti sūriu. Taip, sūriu! Tik, žinoma, ne bet kokiu, o drožinėtu sūriu! Įmantrūs raštai, gėlių piešiniai ar įmonės logotipas meistro rankose standartinį sūrį paverčia kone meno kūriniu! Tai unikali valgoma dovana, kuria gavėjas ne tik pats džiaugsis, bet galės dalintis su kolegomis, vaišinti klientus ar draugus, tokiu būdu plačiai skleisdamas apie Jus gerąją žinią. Bet tik po to, kai atsipeikės, patyręs neįtikėtinai malonų šios dovanos sukeltą “wow!” efektą!

Nuo 20 Eur

VERSLO RINKINIAI „GEROS NUOTAIKOS RECEPTAS“. Kiekvieną kartą atidarę šį rinkinį, aiktelėsite iš susižavėjimo! Dangiški skoniai, išieškotas dekoravimas gyvais augalais, įmonei pritaikytas koloritas – tiesiog sunku atitraukti akis… O kai išdrįsite paragauti, abejonių neliks – tai geriausia įmanoma dovana, garantuojanti puikią nuotaiką visai dienai! Kaskart kitoks, bet nuolat stebinantis!

Kaina: 45 Eur

AKSESUARŲ LAIKIKLIS. Išskirtinio dizaino ąžuolo medienos kompaktiškas aksesuarų laikiklis, kuriame nuolatines poilsio vietas ras laikrodis ir mobilusis, o apvaliame inde ilsėsis smulkieji, sąsagos ar miegui paguldytas vestuvinis žiedas. Stilingas ir šiuolaikiškas stovas yra puiki verslo dovana, mėgstantiems kontroliuoti situaciją, nes nuo šiol jie visada žinos, kur ilsisi nuolatiniai palydovai! Graviruojamas tekstas pagal kliento poreikius.

Kaina: 45 Eur

Suteikite darbo stalui stilingo jaukumo, papuošdami jį nuostabiu Amžinu kalendoriumi! Išskirtinio dizaino aukščiausios rūšies ąžuolo medienos kalendorius yra ne tik simbolinis dėmesys, bet ir didelė vertė – juk jis yra begalinis: mėnesiai ir dienos keičiasi sukant kaladėles, ir taip metai iš metų! Papuošus kalendorių įmonės logotipu, šūkiu ar palinkėjimu, jis taps itin asmeniška ir malonia dovana. Galimi įvairaus dizaino kalendoriai.

Kaina: 42 Eur

Susisiekite info@dovanumeistrai.lt arba telefonu +37061434219

Atraskite mus facebook’e arba instagram’e