Kalėdinės verslo dovanos dovanojamos dėl tam tikrų paskatų – gerų tarpusavio santykių palaikymo, pagarbos parodymo. Verslo dovana perteikia emociją, ir labai svarbu, kad gavėjas ją suprastų. Neretai nutinka taip, kad verslo dovanėlėms skiriamas labai mažas dėmesys. O iš tiesų, jos reiškia labai daug – tiek dovanotojui, tiek dovaną gaunančiam.

Verslo dovanomis galima kurti, gerinti, palaikyti nuoširdžius ir naudingus abiems pusėms verslo santykius. Taip pat, didinti darbuotojų motyvaciją bei išlaikyti darbuotojų lojalumą.

Laiko nugludintos vertybės, senovę menančios tradicijos, geri tarpusavio santykiai – visa tai telpa po žodžiu meduolis. Imbierinis meduolis įvairiose pasaulio šalyse asocijuojasi su Kalėdomis ir šiuo šventiniu laikotarpiu, taip simboliškai įgaunantis džiugesio, pagarbos vienas kitam prasmę. Augantys vartotojų poreikiai kartu augina ir rinkoje esančia pasiūlą. Anksčiau ar vėliau, žmonės gali nusipirkti tai, ko reikia jų poreikiams patenkinti. Sprendžiant dovanos klausimą, susiduriama su dilema – kaip nustebinti? Kaip žmogui nepadovanoti to, ko jam nereikia, ir kaip jį nudžiuginti? Šiai problemai spręsti yra puiki išeitis – vienetiniai rankų darbo meduoliai, kurie perduoda tą dovanotojo individualumo, dėmesio parodymo ir pagarbos žinutę.

Dovana, kurią gauti gera.

Meduolių namai

20 x 20 cm dėžutė, 9 vnt dekoruotų meduolių.

Nuo 12,10 eur iki 15,73 eur

Susisiekite info@meduoliunamai.lt arba telefonu +37060405350

Atraskite mus facebook’e