Japoniškas edukacinis konstruktorius LaQ „Basic 001“, 60 detalių

6.99 

• 60 detalių;
• rekomenduojama vaikams nuo 5 metų;
• sudėtingumo lygis: lengvas;

Šį originalų LaQ konstruktorių rinkinį sudaro 60 LaQ detalių (6 LaQ pagrindinių spalvų). Instrukcijų lankstinuke yra 6 modeliai plokščioms figūroms konstruoti bei perkonstruoti! Modeliai instrukcijų knygelėje pavaizduoti realaus dydžio, todėl šį kompaktišką rinkinį rekomenduojame vaikams, kurie mėgsta dėlioti ir konstruoti, tačiau LaQ konstruktorius jiems yra naujiena.

SKU: 4952907000378

Aprašymas

Rinkinyje rasite 4 rūšių LaQ detalių iš 7 galimų. Tai yra – 2 pagrindines ir 2 jungiamąsias detales. Pagrindinės detalės: detalė Nr. 1 – kvadratas ir detalė Nr. 2 – trikampis.
Jungiamosios detalės Nr. 3 ir Nr. 4 yra standartinės, skirtos plokštiems modeliams konstruoti.
Detalės jungiamos, vieną iš pagrindinių detalių įterpiant į jungiamają, kol pasigirsta SPRAGT! Detalės išskiriamos, jas švelniai lenkiant atgal į skirtingas puses, kol pasigirsta KLIKT! Jungiant ir išardant, LaQ detalės labai smagiai spragsi ir tai – ne atsitiktinumas! Spragsėjimas ypač lavina vaikų dėmesio koncentraciją, padeda susikaupti ir ugdo gebėjimą užduotis atlikti iki galo.
LaQ konstruktorius yra puikus mokomasis žaislas. Jis padeda ugdyti vaikų vaizuotę ir lavinti smulkiajai rankų motorikai.
Šio rinkinio detalių užteks ir savo sukurtiems paprastesniems plokštiems konstruktoriams sukonstruoti ir perkonstruoti.

Papildoma informacija

Svoris 0.054 kg
Išmatavimai 8 × 4 × 8 cm