Japoniškas edukacinis konstruktorius LaQ Dinosaur World „Mini Brachiosaurus“, 88 detalės

8.59 

• 88 detalės;
• tinka vaikams nuo 5 metų;
• sudėtingumo lygis: lengvas;

88 detalių (4 spalvų) žydrąjį „Mini Brachiosaurus” rinkinį ypatingai pamėgs vaikai, kuriuos jau pagavo LaQ dinozaurų kolekcionavimo virusas! Iš viso galima įsigyti net 5 LaQ dinozaurų iš priešistorinių laikų mini modelius. Mini dinozaurų serijoje taip pat yra „Mini Pteranodon”, „Mini T-Rex”, „Mini Stegosaurus” ir „Mini Triceratops” dinozaurai.

SKU: 4952907001801

Aprašymas

Mažąjį dinozaurą „Stegosaurus” iš penkių LaQ Mini dinozaurų serijosŠis LaQ brachiozaurų (Brachiosaurus) mažylis nupieš šypseną ant veido daugeliui LaQ mylėtojų, kurie rimtai žiūri į LaQ dinozaurų kolekcionavimą!
Brachiozauras – dažnai kino filmuose matomas realiai gyvenęs dinozauras su ilgu kaip žirafos kaklu, todėl bet kuriai dinozaurų kolekcijai jis yra tiesiog būtinas. Šis mažasis LaQ dinozaurų milžinas savo meilumu išskiria net iš visų kitų 4 LaQ mini dinozaurų: „Mini Pteranodon”, „Mini T-Rex”, „Mini Stegosaurus” ir „Mini Triceratops”.
Vyraujanti šviesiai dangiška spalva, suderinta daugiausia su rožine, jį daro ypatingai šiltą ir mielą. Todėl toks LaQ mini konstruktorius ne tik ugdys vaikų įžvalgą, pasitelkus tokio smulkaus modelio konstravimui reikalingą dėmesį detalėms, bet ir įkvėps juos kurti jaukią žaidimų atmosferą ir režisuoti įvairias įdomias situacijas.
Su visa LaQ dinozaurų kolekcija (įskaitant ir dvi didžiųjų LaQ „Dinosaur World T-Rex” ir „Dinosaur World Triceratops” dinozaurų serijas, kuriose yra po 4 dinozaurų modelius) tėveliams ilgai neprireiks galvoti apie naujus žaislus vaikams, nes šie bus pernelyg užsiėmę ir įsitraukę, atrasdami visus LaQ dinozaurų kolekcijos ir LaQ konstruktoriaus pranašumus bei galimybes.

Papildoma informacija

Svoris 0.06 kg
Išmatavimai 8 × 4 × 8 cm