Japoniškas edukacinis konstruktorius LaQ Dinosaur World „Mini Stegosaurus“, 88 detalės

8.59 

• 88 detalės;
• tinka vaikams nuo 5 metų;
• sudėtingumo lygis: lengvas;

88 detalių (net 7 spalvų) įvairiaspalvis „Mini Stegosaurus“ rinkinys ypač patiks tiems vaikams, kurie jau įsitraukę į LaQ dinozaurų kolekcionavimą. Iš viso galima įsigyti net 5 LaQ dinozaurų iš priešistorinių laikų mini modelius. Mini dinozaurų serijoje taip pat yra „Mini Pteranodon“, „Mini T-Rex“, „Mini Brachiosaurus“ ir „Mini Triceratops“ dinozaurai.

SKU: 4952907001795

Aprašymas

Šiuo LaQ stegozaurų (Stegosaurus) mažyliu šventę dovanosite visiems LaQ gerbėjams, kurie ypač pamėgo LaQ dinozaurų kolekcionavimą!
Stegozauras – vienas iš labiausiai atpažįstamų dinozaurų dėl savo dvigubos šarvuotos „skiauterės” išilgai nugaros nuo kaklo iki spygliuotos uodegos, gyvenęs vėlyvosios Juros laikotarpiu. Todėl be jo ir pati geriausia dinozaurų kolekcija nebus pilna. Šis mažasis ypatingos išvaizdos LaQ dinozauras užkariavo vaikų širdis didžiojoje pasaulio dalyje, kaip ir kiti dinozauriukai iš kitų 4 LaQ mini dinozaurų serijų:„Mini Pteranodon“, „Mini T-Rex“, „Mini Brachiosaurus“ ir „Mini Triceratops“.
Šis konstruktorius padės ugdyti vaikų dėmesio koncentraciją ir įžvalgą, pasitelkus tokio smulkaus modelio konstravimui reikalingą pastabumą detalėms bei paskatins vaikus režisuoti žaidimus ir kurti įvairias žaidybines situacijas.
Su visa LaQ dinozaurų kolekcija (sudaryta iš didžiųjų LaQ „Dinosaur World „T-Rex“ ir „Dinosaur World „Triceratops“ dinozaurų serijų, kuriose yra po 4 dinozaurų modelius, ir iš 5 mini LaQ dinozaurų serijų: „Mini Pteranodon“, „Mini T-Rex“, „Mini Triceratops“ ir „Mini Brachiosaurus“) tėveliai galės ilgesnį laiką atsikvėpti nuo žaislų pirkimo – gali praeiti daug laiko, kol vaikai perpras visas LaQ dinozaurų kolekcijos ir LaQ konstruktoriaus teikiamas galimybes ir iššūkius!

Papildoma informacija

Svoris 0.06 kg
Išmatavimai 8 x 4 x 8 cm