Japoniškas edukacinis konstruktorius LaQ Dinosaur World „Mini T-Rex“, 88 detalės

8.59 

• 88 detalės;
• tinka vaikams nuo 5 metų;
• sudėtingumo lygis: lengvas;

88 detalių (6 spalvų) raudonasis „Mini T-Rex“ rinkinys ypač patiks vaikams, kurie kolekcionuoja LaQ dinozaurus! Iš viso galima įsigyti net 5 LaQ dinozaurų iš priešistorinių laikų mini modelius. Mini dinozaurų serijoje taip pat yra „Mini Pteranodon“, „Mini Triceratops“, „Mini Stegosaurus“ ir „Mini Brachiosaurus“ dinozaurai.

SKU: 4952907001771

Aprašymas

Šiuo LaQ tiranozauro (T-Rex, arba Tyrannosaurus) mažyliu ypač pradžiuginsite tuos LaQ gerbėjus, kurie save laiko rimtais LaQ dinozaurų kolekcionieriais. „T-Rex“ – garsiausias ir didžiausias realiai gyvenęs dinozauras, todėl be „Mini T-Rex“ bet kokia dinozaurų kolekcija bus nepilna! Šio mažojo plėšrūno modelis yra labai panašus į savo didįjį brolį tiranozaurą iš didžiosios LaQ „Dinosaur World T-Rex“ serijos. Tačiau, būdamas žymiai mažesnis, lenkia jį savo simpatiškumu.
Šis mini LaQ konstruktorius padės ugdyti vaikų kruopštumą, įžvalgą, pasitelkus tokio mažo modelio konstravimui reikalingą dėmesį detalėms ir skatins vaikus kurti žaidimus ir režisuoti įvairias situacijas.
Su visa LaQ dinozaurų kolekcija (sudaryta iš didžiųjų LaQ „Dinosaur World „T-Rex“ ir „Dinosaur World „Triceratops“ dinozaurų serijų, kuriose yra po 4 dinozaurų modelius, ir iš 5 mini LaQ dinozaurų serijų: „Mini Pteranodon“, „Mini Triceratops“, „Mini Stegosaurus“ ir Mini Brachiosaurus“) tėveliams ilgai nereikės pirkti naujų žaislų, nes praeis nemažai laiko, kol vaikai atras visas LaQ konstruktorių teikiamas galimybes.

Papildoma informacija

Svoris 0.06 kg
Išmatavimai 8 × 4 × 8 cm