Japoniškas edukacinis konstruktorius LaQ Dinosaur World „Mini Triceratops“, 88 detalės

8.59 

• 88 detalės;
• tinka vaikams nuo 5 metų;
• sudėtingumo lygis: lengvas;

88 detalių (6 spalvų) žaliasis „Mini Triceratops“ rinkinys yptingai tinka vaikams, kurie save laiko LaQ dinozaurų kolekcionieriais! Iš viso galima įsigyti net 5 LaQ dinozaurų iš priešistorinių laikų mini modelius. Mini dinozaurų serijoje taip pat yra „Mini Pteranodon“, „Mini T-Rex“, „Mini Stegosaurus“ ir „Mini Brachiosaurus“ dinozaurai.

SKU: 4952907001788

Aprašymas

Su LaQ triceratopsų (Triceratops) mažyliu itin nudžiuginsite tuos LaQ fanus, kurie nori surinkti kuo įspūdingesnę savo LaQ dinozaurų kolekciją! Triceratopsas – unikalus realiai gyvenęs triragis dinozauras, todėl be „Mini Triceratops“ bet kuri dinozaurų kolekcija nebus pilna!
Šio mažojo „didžiagalvio driežo“ modelis yra labai panašus į savo didįjį brolį iš didžiosios LaQ „Dinosaur World „Triceratops“ serijos. Tačiau, būdamas žymiai mažesnis, jis yra tiesiog nepakartojamai simpatiškas.
LaQ „Mini Triceratops“ konstruktorius padės lavinti vaikų dėmesingumą, įžvalgą, pasitelkus tokio smulkaus modelio konstravimui reikalingą pastabumą detalėms ir paskatins vaikus inicijuoti žaidimus ir imituoti įvairias situacijas.
Su visa LaQ dinozaurų kolekcija (sudaryta iš didžiųjų LaQ „Dinosaur World „T-Rex“ ir „Dinosaur World “Triceratops“ dinozaurų serijų, kuriose yra po 4 dinozaurų modelius, ir iš 5 mini LaQ dinozaurų serijų: „Mini Pteranodon“, „Mini T-Rex“, „Mini Stegosaurus“ ir „Mini Brachiosaurus“) tėveliams ilgokai neprireiks pirkti naujų žaislų, nes gali nutekėti nemažai laiko, kol vaikai išsiaiškins visus LaQ dinozaurų kolekcijos bei LaQ konstruktoriaus pranašumus ir galimybes.

Papildoma informacija

Svoris 0.06 kg
Išmatavimai 8 × 4 × 8 cm