Japoniškas edukacinis konstruktorius LaQ Hamacron „Fire Truck“, 170 detalių

19.99 

• 170 detalių;
• tinka vaikams nuo 5 metų;
• sudėtingumo lygis: vidutinis;

10 papildomų specialių „Hamacron“ dalių teminis gaisrinės rinkinys.
„Hamacron Constructor „Fire Truck” priklauso LaQ „Hamacron Constructor” transporto priemonių serijai, kurios rinkiniai yra pelnę Dr. Toy`s apdovanojimų, skiriamų tik saugiems, įperkamiems, į ugdymą orientuotiems ir protinius gebėjimus lavinantiems žaislams.

SKU: 4952907001498

Aprašymas

LaQ „Hamacron Constructor „Fire Truck” – tai ryškios raudonos spalvos transporto priemonių, kurių realybėje paprastai prireikia gaisrininkams, vykstant į gaisro vietą, modelių rinkinys: gaisrinės ir greitosios pagalbos automobilių bei policijos automobilio ir motociklo. Todėl vaikai, sukonstravę šiuos 7 spalvų žaislus, galės režisuoti įvairias gaisrų gesinimo ir gelbėjimo situacijas bei turiningai ir smagiai leisti laiką.
LaQ „Fire Truck” modeliai yra ypatingi tuo, kad jiems konstruoti naudojamos berniukų taip mėgiamos net 10 specialiųjų LaQ „Hamacron” detalių – mažųjų ratų ir juos tvirtinančių ašių. Mini „Hamacron” dalys yra skirtos važiuojantiems LaQ modeliams (įvairioms transporto priemonėms) konstruoti bei konstruojamų modelių akcentams sudėti (mini detalės ypatingai tinka gyvūnų akims!). Prireikus LaQ „Hamacron” ratų ir jų ašių galima įsigyti ir atskirai, jų rinkinių pavadinimai yra „Hamacron Mini Parts Kit“ (dideli ratai ir jų ašys) ir „Hamacron Parts Kit” (maži ratai ir jų ašys).

Su ratuotais LaQ „Hamacron Constructor „Fire Truck” žaislais vaikai atras puikią progą natūraliai pajudėti, kurdami įvairias žaidybines situacijas.
Aukštos kokybės teminiai lavinamieji konstruktoriai LaQ suteikia galimybę išbandyti LaQ konstravimo galimybes su instrukcijose esančiais modeliais, o vėliau iš turimų detalių kurti ir savo fantazijos modelius. Konstruojant LaQ, dirba abu smegenų pusrutuliai – kairysis ir dešinysis, todėl LaQ konstravimas yra puiki alternatyva elektronikos priemonėms ar kitiems užsiėmimams, nuo kurių tėvai dažnai nori atitraukti vaikų dėmesį.
LaQ lavina vaikų vaizduotę, smulkiąją rankų motoriką, matematinį loginį mąstymą, erdvinį suvokimą, skatina socialinius žaidimus.

Papildoma informacija

Svoris 0.197 kg
Išmatavimai 16 × 4 × 16 cm