Japoniškas edukacinis konstruktorius LaQ Hamacron „Mini Helicopter“, 74 detalės

7.59 

• tinka vaikams nuo 5 metų;
• sudėtingumo lygis: vidutinis;
• 1 modelis;
• 74 detalės;
• 3 specialios „Hamacron“ detalės;

Šiame rinkinyje esantis nedidelis sraigtasparnis tikrai pradžiugins vaikus, svajojančius apie aviacijos pasaulį. Tai puiki galimybė turėti dar vieną šaunią transporto priemonę LaQ kolekcijoje.

SKU: 4952907005441

Aprašymas

LaQ Hamacron „Mini Helicopter“ rinkinyje rasite žavų nediduką sraigtasparnio modelį, kurio sraigtas tikrai sukasi! Konstruktorius LaQ „Mini Helicopter“ priklauso LaQ „Hamacron Constructor“ transporto priemonių serijai, kurios rinkiniai yra pelnę Dr. Toy`s apdovanojimų, skiriamų tik saugiems, įperkamiems, į ugdymą orientuotiems ir protinius gebėjimus lavinantiems žaislams. Su šiais įdomiais modeliais vaikai galės kurti ir fantazuoti apie įvairias situacijas bei prasmingai ir linksmai leisti laiką.

LaQ konstruktoriai gali būti novatoriška ir naudinga edukacinė priemonė, skirta supažindinti vaikus su įvairiausiomis transporto priemonėmis, jų specifika. Žaisdami su sraigtasparniu ir kitom transporto priemonėm vaikai gali modeliuoti įvairias gyvenimiškas situacijas ir patirti daugybę nuotykių.

Iš visos „Hamacron Constructor“ serijos vaikai gali sukonstruoti ypač šaunias transporto priemones su specialiomis „Hamacron“ detalėmis (dideliais bei mažais ratais bei juos tvirtinančiomis dviejų rūšių ašimis) ir žingsnis po žingsnio su instrukcijų knygelėmis ar be jų kūrybingai ir įdomiai leisti laiką valandų valandas! O žaisdami su ratuotais modeliais, vaikai atras puikią progą be didelių pastangų pajudėti ir pasimankštinti.

Papildoma informacija

Išmatavimai 8 × 4 × 12 cm