Japoniškas edukacinis konstruktorius LaQ Hamacron „Mini Sky Blue“, 62 detalės

7.99 

• 62 detalės;
• tinka vaikams nuo 5 metų;
• sudėtingumo lygis: lengvas;

Pagrindinė šio rinkinio spalva yra nepakartojamo žydro dangaus! Iš šio rinkinio sukonstruosite įdomias plokščias figūras. Šis rinkinys ypač tinka vaikams, pradedantiems draugystę su LaQ konstruktoriais.

SKU: 4952907003515

Aprašymas

Kaip Elza iš filmo „Ledo šalis“ mėgsta žydrą spalvą, taip LaQ siūlo mergaitėms pamilti šios spalvos konstruktorių! Tai švelnių melsvų pastelinių spalvų konstruktoriaus rinkinys, kuris atskleis kiekvienos mergaitės fantazijų pasaulį.
Lengvai sukonstruosite net 9 2D figūrėles: saldainuką, porciją skaniausių ledų, Peliuką Mikį, laivelį su žuvyte, gėlytes ir drugelį.
Rinkinys priklauso LaQ serijai „Sweet Collection“. Kituose šios serijos rinkiniuose rasite įvairių modelių schemų. Pagal jas galėsite susikurti tiek 2D, tiek 3D erdvinių figūrėlių modelius.
„Mini Sky Blue“ rinkinys gali būti puikus edukacinis žaislas mokyti vaikus spalvų derinimo subtilybių ar kurti pasakojamąsias istorijas ir lavinti jų vaizduotę bei kūrybiškumą.

Visi LaQ rinkiniai sukurti ir pagaminti Japonijoje, todėl pasižymi išskirtine kokybe ir ilgaamžiškumu. 2D modelių schemos knygelėse atitinka realų detalių dydį, todėl mokytis bus dar lengviau ir smagiau! Šio LaQ rinkinio, kaip ir kitų, detalės tinkamos derinti ir jungti su visų kitų LaQ rinkinių detalėmis.

LaQ konstravimas lavina vaikų kūrybingumą, estetikos ir gero skonio jausmą bei spalvų pojūtį ir gebėjimą jas derinti.

Papildoma informacija

Svoris 0.063 kg
Išmatavimai 8 × 4 × 12 cm