Japoniškas edukacinis konstruktorius LaQ Sweet Collection „Bunny“, 175 detalės

14.99 

• 175 detalės;
• tinka vaikams nuo 5 metų;
• sudėtingumo lygis: vidutinis;

175 detalių (8 labai švelnių spalvų) 5 simpatiškų modelių rinkinys su tikros pieštukinės modeliu. Mylinčioms kiškučius, triušiukus, zuikučius ir kitus švelnius gyvūnėlius, šis rinkinys atvers naujas galimybes saviraiškai!

SKU: 4952907001276

Aprašymas

LaQ „Sweet Collection „Bunny“ rinkinys patiks mergaitėms, kurios pačios mėgsta ar nori pabandyti ir išmokti kurti papuošalus ir dekoracijas. Ypač patiks toms, kurios svajoja apie juvelyrės, interjero dizainerės ar sodininkės profesiją ir ne tik!
Nors rinkinys vadinasi „kiškučio kolekcija“, tačiau jame be simpatiško kiškučio yra ir kiškučio sodas, ir maisto ruošimą imituojantys daiktai, ir vaikiški aksesuarai su jiems skirta dėžute bei pieštukinė. Iš viso – daugiau nei 15 mažyčių konstruktorių, kurie ypač prisidės prie vaikų dėmesio koncentracijos, susikaupimo ir estetikos jausmo lavinimo! Vaikai, sukonstravę šiuos ypač švelnių, daugiausia pastelinių spalvų, žaisliukus, galės kurti skirtingas gyvenimiškas situacijas bei linksmai praleisti laiką vieni ar su draugais. Kaip ir visuose LaQ rinkinių instrukcijų knygelėse, yra ir schemų pradedantiems LaQ konstruotojams, kurios suteiks šiems drąsos nerti į unikalų LaQ pasaulį.

Papildoma informacija

Svoris 0.179 kg
Išmatavimai 12 × 4 × 16 cm