Japoniškas edukacinis konstruktorius LaQ Sweet Collection „Mini Pink“, 62 detalės

7.99 

• 62 detalės;
• tinka vaikams nuo 5 metų;
• sudėtingumo lygis: lengvas;

Rinkinyje rasite šešių mielų spalvų LaQ konstruktoriaus detales, iš kurių pagrindinė yra mergaičių mylimiausia – rožinė! Iš šio rinkinio sukonstruosite net 10 nepakartojamų LaQ skanėstų, aksesuarų ir gyvūnėlių!

SKU: 4952907003508

Aprašymas

Rožinės niekada nebūna per daug! Ypatingas rožinis rinkinys „Mini Pink“ – visoms mergaitėms, mėgstančioms šią spalvą.
Tai švelnių pastelinių spalvų LaQ mini konstruktoriaus rinkinys. Jame rasite net 10 nesudėtingų skirtingų instrukcijų, pagal kurias galėsit sukonstruoti itin savo mėgstamus desertus, gyvūnėlius ar papuošalus, kuriais galėsit padabinti ir mamą.
Rinkinys priklauso LaQ serijai „Sweet Collection“. Kituose šios serijos rinkiniuose rasite įvairių modelių schemų. Pagal jas galėsite susikurti tiek 2D, tiek 3D erdvinių figūrėlių modelius.
„Mini Pink“ rinkinys gali būti puikus edukacinis žaislas mokyti vaikus spalvų derinimo subtilybių, susipažinti su desertų pasauliu ar kurti pasakojamąsias istorijas ir lavinti jų vaizduotę bei kūrybiškumą.

Visi LaQ rinkiniai sukurti ir pagaminti Japonijoje, todėl pasižymi išskirtine kokybe ir ilgaamžiškumu. 2D modelių schemos knygelėse atitinka realų detalių dydį, todėl mokytis bus dar lengviau ir smagiau! Šio LaQ rinkinio, kaip ir kitų, detalės tinkamos derinti ir jungti su visų kitų LaQ rinkinių detalėmis.

LaQ konstravimas lavina vaikų kūrybingumą, estetikos ir gero skonio jausmą bei spalvų pojūtį ir gebėjimą jas derinti.

Papildoma informacija

Svoris 0.065 kg
Išmatavimai 8 × 4 × 12 cm