Japoniškas edukacinis konstruktorius LaQ Sweet Collection „Princess Garden“, 175 detalės

14.99 

• 175 detalės;
• tinka vaikams nuo 5 metų;
• sudėtingumo lygis: vidutinis;

„Princess Garden“ rinkinys tikrai patiks mergaitėms, svajojančioms apie rūmus ir juos supančius sodus! Pagal instrukcijas galima sukonstruoti pastelinių spalvų pilį, papuošalus, sodo suolelį su rožių arka, mini gėlyną ar stalelį su veidrodžiu.

SKU: 4952907004529

Aprašymas

Visos princesės svajoja apie savo pasakų sodą. „Princess Garden“ rinkinys – tai švelnių pastelinių spalvų konstruktorius mergaitėms, kuris atskleis mažosios svajotojos fantazijas, o žaidimai sode niekada nesibaigs.
Rinkinyje – 5 instrukcijos, nukeliančios į visų mergaičių išsvajotą, pasakose girdėtą „Princesių sodą“, kuriame pastatysite gėlių vartus ir jaukiai gersite arbatą saulėtomis popietėmis. O „Paslapčių bokštas“ privers pasijusti itin paslaptingoms. „Princess Garden“ rinkinyje rasite įvairių modelių schemų, pagal kurias galėsite susikurti svajonių pilį, gėlių dekoracijų, mielų gyvūnėlių ir dar daug kitų sodui tinkančių daiktų bei papuošimų.
Rinkinys priklauso LaQ serijai „Sweet Collection“. Kituose šios serijos rinkiniuose rasite įvairių modelių schemų. Pagal jas galėsite susikurti tiek 2D, tiek 3D erdvinių figūrėlių.
„Princess Garden“ rinkinys gali būti puikus edukacinis žaislas mokyti vaikus spalvų derinimo subtilybių ar kurti pasakojamąsias istorijas ir lavinti jų vaizduotę bei kūrybiškumą.

Visi LaQ rinkiniai sukurti ir pagaminti Japonijoje, todėl pasižymi išskirtine kokybe ir ilgaamžiškumu. 2D modelių schemos knygelėse atitinka realų detalių dydį, todėl mokytis bus dar lengviau ir smagiau! Šio LaQ rinkinio, kaip ir kitų, detalės tinkamos derinti ir jungti su visų kitų LaQ rinkinių detalėmis.

LaQ konstravimas lavina vaikų kūrybingumą, estetikos ir gero skonio jausmą bei spalvų pojūtį ir gebėjimą jas derinti.

Papildoma informacija

Svoris 0.222 kg
Išmatavimai 12 × 4 × 16 cm