JAPOKO

5.0
  1. Home
  2. »
  3. Lietuva
  4. » JAPOKO
Japoniški edukaciniai žaislai
LaQ konstruktoriai
LaQ konstruktoriai
LaQ konstruktoriai
LaQ konstruktoriai
Jabber Ball emociniai žaislai
Brain Builders žaislai
People Blocks konstruktoriai
Mochi kaladėlės
Mochi kramtukai
Adresas:
Lietuva
Kontaktinė informacija
Telefonas: +370 659 31 477
Elektroninis paštas: info@japoko.com
Tinklapis:

„Japoko“ – čia rasite tik pačius geriausius sprendimus, kaip pasitelkiant įdomiausius japoniškus žaislus pradžiuginti verslo partnerius ar savo įmonės darbuotojus. Taip, supratote teisingai - mes siūlome netradicinį verslo dovanos sprendimą. Tie, kam svarbu pamatyti tą stebuklingą kalėdinės dovanos džiaugsmą savo vaiko akyse, tikrai įvertins šį Jūsų pasirinkimą.
---
Vyresni vaikai bus sužavėti japoniškais konstruktoriais "LaQ", kurie, beje, turėtų patikti ir tėveliams. Tad bus proga kartu jaukiai praleisti dar vieną žiemos vakarą pasinėrus į užburiantį konstravimo pasaulį.
---
Mažyliams nuo 18 mėn. skirti unikalaus dizaino emociniai žaisliukai "Jabber Ball", pagaminti iš aukštos kokybės plastiko, be ftalatų ir švino, ypač malonūs liesti mažoms rankytėms, o jų skleidžiamas garsas ir šmaikščiai išlendantis liežuvėlis privers nusišypsoti ne tik vaikučius, bet ir jų tėvelius.
---

Dar daugiau įdomių ir lavinančių mažylius žaislų siūlo japonų kompanija "People Toy Company".
---
Patiems mažiausiems skirta "Mochi" žaislų serija (kramtukai, kaladėlės ir kt.) buvo sukurta pasitelkus ryžių plastiko technologiją, naudojant 51% ryžių gaminio sudėtyje. „Mochi“ produktuose nėra jokių žalingų dažų ar klijų - tai leidžia jums jaustis ramiems, kad pirmasis žaislas, kurį jūsų vaikas „paragaus”, bus 100% ekologiškas ir 100% smagus žaisti.
---
"Brain Builders" serijos žaislai buvo sukurti kūdikių pirmųjų metų kelionei bei skatinti naujagimių kognityvinių įgūdžių tobulėjimą pasitelkus linksmą, interaktyvų ir nuoseklų žaidimą.
---
Magnetinės kaladėlės „People Blocks“ buvo sukurtos nedidelėms naujagimių ir vaikų rankelėms – tiems, kurie yra virš 18 mėnesių amžiaus. Žaidimas yra skirtas lavinti motorinius ir kūrybinius įgūdžius ankstyvame amžiuje, kuomet konstravimas kaladėlėmis yra ne tik smagus užsiėmimas, tačiau padeda atrasti ir kurti naujus statinius. Dėl kaladėlių viduje esančių magnetų statymas tampa lengvas bet kokio amžiaus vaikui.

Parašykite komentarą

Your email address will not be published.

Paskelbti komentarą

Parašykite žinutę paslaugos tiekėjui.